Wyszukiwarka sprawozdań Wyszukiwarka KRS Wyszukiwarka kodów pocztowych

bNIP.pl

Alfabetyczny indeks firm

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 

NIP Nazwa Miejscowość
5432149786 1)TOKA Tomasz Kozłowski 2) DOMY MARZEŃ Tomasz Kozłowski-wspólnik spółki cywilnej
Białystok
5441177523 1. AGNEX Krzysztof Wierzbicki, 2. Vitline Krzysztof Wierzbicki - wspólnik spółki cywilnej
Białystok
5441479141 1.Firma Usługowa "ANDŻO" Daniel Jabłonowski 2. Daniel Jabłonowski Poli Express s.c.
Warszawa
5451008845 1/Sklep mięsny Andrzej Krawiel 2/ P.H.U. EKOPAŁ" Andrzej Krawiel
Sokółka
5451236090 1) BIATRAK MACIEJ KOWNIEROWICZ
Wasilków
5451347122 1. TAKSADO Biuro Nieruchomości Urszula Łaszcz
Białystok
5451347122 1. TAKSADO Biuro Nieruchomości Urszula Łaszcz
Białystok
5451347122 1. TAKSADO Biuro Nieruchomości Urszula Łaszcz
Białystok
5451446203 1. "Biebrza" Robert Charkiewicz wspólnik spółki cywilnej; 2. Usługi Menadżerskie Robert Charkiewicz
Białystok
5451531328 1.Kancelaria Adwokacka adwokat Mariusz Charkiewicz; Podlaskie Centrum Mediacji "ZGODA" 2."Biebrza" Mariusz Charkiewicz wspólnik spółki cywilnej
Lublin
5451649395 1. Handel oraz Usługi Transportowe Wojciech Garbecki, 2. Centrum Serwisowe Fasty Wojciech Garbecki - wspólnik spółki cywilnej
Dąbrowa Białostocka
5451762430 1. LUKPOL Łukasz Łozowski 2. LUKPOL ŁUKASZ ŁOZOWSKI - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ
Białystok
5461084807 1. Carry Marta Polińska (wspólnik spółki cywilnej) 2. Marta Polińska
Gdańsk
5461315738 1. ADAM BUTWIŁOWSKI BUTRAW 2. ADAM BUTWIŁOWSKI - ROL-TRAW WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ
Dobrzewino
5461332369 1. ELEKTRIS Szczepan Oszczapiński 2. Sklep Zoologiczny KAMELEON Szczepan Oszczapiński - wspólnik spółki cywilnej
Białystok
5461368918 1)"LS" - Mateusz Sierba wspólnik spółki cywilnej 2)Mateusz Sierba
Białystok
5461395217 1)Dominika Dobiecka 2)Allstars Yachts Dominika Dobiecka - wspólnik spółki cywilnej
Jaświły
5470126959 1/Firma Usługowa "DOKUMENT X" Andrzej Szałaj; 2/FIGLO-PARK Andrzej Szałaj
Bielsko-Biała
5470290446 1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. "HOTEL SKALITE" - SŁAWOMIR GÓRNY
Buczkowice
5471150807 1.KONTENER SERWIS LUKAS Wiesław Lukas 2."LUKAS MOTORSPORT" Wiesław Lukas
Bielsko-Biała
5471355142 1. ALTI Tamara Dudek 2. ALTI Spółka Cywilna Tamara Dudek i Witalis Dudek
Międzybrodzie Żywieckie
5471614709 1. FH Elmet Michał Hejzner 2. CONCEPT ROOF Michał Hejzner
Elbląg
5471833883 1. Mechanika Samochodowa Łukasz Goch 2. Usługi Transportowe Łukasz Goch
Bielsko-Biała
5471872104 1.ZAKŁAD REMONTOWY MASZYN "ZAREM" MACIEJ OLAS; 2.P.H. "ISZTAR" - MACIEJ OLAS
Czechowice-Dziedzice
5471984493 1. ELŻBIETA RAK Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania 2. EXIMBUD ELŻBIETA RAK
Radomsko
5472066316 1. MISTRAL IWONA RUDZKA 2. VITBERG BIS IWONA RUDZKA
Bielsko-Biała
5481321989 1. OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO ALFA MICHAŁ CIEŚLAR 2. ALFA IZABELA CIEŚLAR, MICHAŁ CIEŚLAR
Skoczów
5481633393 1. Firma Usługowo Handlowa Sklep "Po Zdrowie" ANTONI JUROSZEK 2. Sklep Zielarski "TWOJE ZDROWIE" Aleksandra Juroszek Antoni Juroszek Spółka Cywilna
Istebna
5481684025 1. JURMAR JERZY RUCKI 2. AJRO JERZY RUCKI
Pogórze
5482234620 1.Zajazd Biały Krzyż Aleksander Bojda 2"Gazdówka na Białym Krzyżu" Pokoje Gościnne
Szczyrk
5490010384 1. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE MEBLI TAPICEROWANYCH - SALON MEBLOWY "MEBEL LUX" Mirosława Stanik 2. "MEBEL LUX STYLOWE WNĘTRZA " S.C
Rajsko
5491001795 1. BAU INSTAL - ROB Robert Proszek 2. DAIMLER - CARS Robert Proszek
Grojec
5491006189 1.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BESKIDY I" Zdzisław Szczepańczyk
Kęty
5491063767 1) Szymon Huczek PPHU-Usługi transportowe i Auto Handel 2) Wspólnik spółki cywilnej Spec-Auto 3) Wspólnik spółki cywilnej Auto Mi
Polanka Wielka
5491279651 1) Radosław Kozioł P.P.H.U."RADKO" 2) PPHU Usługi budowlano-ogrodnicze Radosław Kozioł
Przeciszów
5491435832 1. GABINET POŁOŻNICZO GINEKOLOGICZNY Grzegorz Gut 2. WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ GREMED Ewa Gut, Grzegorz Gut
Oświęcim
5491595665 1. RYŁKO ART PAWEŁ RYŁKO 2.RYŁKO ART AGNIESZKA RYŁKO PAWEŁ RYŁKO
Kęty
5491986615 1. Dariusz Górkiewicz Wspólnik spółki cywilnej "KOTŁO-BUD Osiek" 2. Dariusz Górkiewicz "ANDEX-ART"
Rajsko
5491992219 1. A-DOM-Z USŁUGI PROJEKTOWE I BUDOWLANE Andrzej Kumala 2. AK-COMPLEX-TECH
Włosienica
5492072662 1. K&K LEX CONSULTING, KANCELARIA WINDYKACYJNO - PRAWNA Katarzyna Krysztoforska 2. GEKO Katarzyna Krysztoforska
Babice
5511004763 1.WEBAM BARTŁOMIEJ WĘGLARZ, 2. ATOBA S.C.
Andrychów
5511073037 1. Gabinet Pediatryczny, 2. PELTA Ryszard Paprocki
Andrychów
5511215000 1. JEDNOOSOBOWA FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNA "MARWID",- 2."WIDPOL" Marcin Widlarz
Andrychów
5511479377 1. Jacek Czyżowski Firma Budowlana - Roboty Ziemne 2. RESTO RESTAURACJA & KAWIARNIA
Ryczów
5511513022 1. KONFEKCJA HOTELOWA I GASTRONOMICZNA HORECATEX BARTŁOMIEJ FILEK 2. TOP HAUS BARTŁOMIEJ FILEK
Roczyny
5511734527 1.AUTOELEKTRO ŁYSOŃ IRENEUSZ, 2. SI LEMPART-ŁYSOŃ S.C.
Targanice
5512122714 1. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RADCA PRAWNY GRZEGORZ WANIO 2. Grzegorz Wanio - rest.
Warszawa
5512266436 1. CENTRUM KOSMETYKI ESTETYCZNEJ "SOPHIA" EWELINA WIEDYSKA, 2. SC BEAUTY CLINIC OŚWIĘCIM
Roczyny
5512623741 1.SHEEP SKULL ALDONA KARCZ, 2. ZAWADKA S.C. KARCZ A.
Targanice
5512641727 1. MD COMPANY MARIA POHORECKA 2. MD COMPANY S.C. MARIA POHORECKA
Wieprz

Znalezionych: 3285, strona 11 z 66
< Poprzednia  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  Następna >