Wyszukiwarka sprawozdań Wyszukiwarka KRS Wyszukiwarka kodów pocztowych

bNIP.pl

Alfabetyczny indeks firm

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 

NIP Nazwa Miejscowość
1231110686 1) INSEKT - DER ŁUKASZ JAWORSKI ; 2) EPIL BEAUTY ŁUKASZ JAWORSKI ; 3) ŁUKASZ JAWORSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ BEAUTY&MORE
Piaseczno
1231137107 1. SUGAR FREE AGENCY BENON SZYMCZAK 2. BENON SZYMCZAK WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ Hair & Beauty
Piaseczno
1231285339 1. Newdecor Krzysztof Dobrowolski 2. Fencis Krzysztof Dobrowolski
Jaroszowa Wola
1231420151 1BIT STUDIO KONRAD MUĆKA
Piaseczno
1231422919 1234 MACIEJ KAJKOWSKI
Piaseczno
1250043175 1) PPHU MARK MAREK WIŚNIEWSKI 2) PHU PROP-GAZ MAREK WIŚNIEWSKI 3) VEROGAZ MAREK WIŚNIEWSKI
Zielonka
1250046400 1) ZIÓŁKOWSKI s.c Dariusz Ziółkowski, Stanisław Ziółkowski, Ewa Boguszewska 2) ABC NIERUCHOMOŚCI Dariusz Ziółkowski, Żaneta Ziółkowska
Zielonka
1250260257 1. Kosmetyka Upiększająca Agnieszka Skowrońska
Zielonka
1250383994 1. AKADEMIA PIĘKNA MARZENA KAPPY-BOGUSZEWSKA 2. MANUFAKTURA FRYZUR MARZENA KAPPY-BOGUSZEWSKA S. C.
Zielonka
1250425250 1)CENTRUM KONFERENCYJNE "SUŁTAN"; 2)CEGIELNIA LESZEK GRZEGORZEWSKI, ELŻBIETA BANASIAK SPÓŁKA CYWILNA
Marki
1250583463 1.INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ANTENY RTV, 2.AZART CYFROWY DARIUSZ MIESZKOWSKI
Marki
1250587975 1) SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANDRZEJ GÓRECKI 2) BAR UNIWERSALNY ANDRZEJ GÓRECKI
Zielonka
1251000021 1. MAGAS ROBERT RYBACKI 2. ARMAG-BUD s.c.Robert Rybacki
Zielonka
1251044366 1. SZATKOWSKI ARTUR 2. AC ARTUR SZATKOWSKI - wspólnik spółki cywilnej 3,ACF ARTUR SZATKOWSKI - wspólnik spółki cywilnej
Ząbki
1251145446 1. P.P.H SAGAT STYŚ TOMASZ. 2.SMC s.c. 3.SMC PLUS S.C.
Ząbki
1251199407 123 i MICHAŁ ROSA
Tłuszcz
1251324545 123i Paweł Pawłowski
Wołomin
1251433866 1) IZBUD-R Lech Pawlikowski 2) IZBUD SC Lech Pawlikowski - wspólnik spółki cywilnej
Radzymin
1251446969 1.NEKROPOLIS Jarosław Chmielewski 2.TREN Jarosław Chmielewski
Kobyłka
1251526740 1)EDSON BIKE GARAGE ANDRUSIEWICZ EDWIN, JAWOREK RYSZARD S.C. 2)EDWIN ANDRUSIEWICZ
Marki
1251530836 1. Jakub Dobrzyński 2. Wspólnik spółki cywilnej
Wołomin
1251607651 1. COM4TY Finance Tomasz Zastawny 2. DO CHATY spółka cywilna Tomasz Zastawny
Kobyłka
1251607680 1. PASHA KEBAB Mahmud KH Iftekhar 2. PASHA KEBAB Mahmud KH Iftekhar (wspólnik spółki cywilnej)
Nowa Karczma
2220000167 1. RESTAURACJA "OAZA" NOWROCKI RYSZARD 2. FIRMA HANDLOWA NOWROCKI RYSZARD 3. FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA NOWROCKI RYSZARD
Chełm Śląski
2220024386 1.Sklep Zielarski "Malwa" Iwona Karwaczyńska 2.Farm-Vix S.C. Iwona Karwaczyńska
Mysłowice
2220046979 1) F.H.U. KAJMAR - JASIŃSKI MARIAN 2) KAJMAR - Aluminium
Mysłowice
2220061105 101dot Dorota Kaźmierska
Baszkówka
2220062470 1/ KOSMETYKA ILONA STOLORZ 2/ P.P.U.H. "INOX-SYSTEM"
Mysłowice
2220064569 1.ALFA GABRIELA WYSZKOWSKA 2.LICENCJONOWANE BIURO RACHUNKOWE ALFA GABRIELA WYSZKOWSKA 3. OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW ALFA GABRIELA WYSZKOWSKA
Mysłowice
2220231955 1) ADVERTAGE AWI AGENCJA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ 2) INTEGRATOUR GRZEGORZ KOWALSKI
Mysłowice
2220481592 1. PRZEDIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "EXPERT" 2. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "EXPERT" TOMASZ WIECZOREK
Mysłowice
2220501024 1. KANCELARIA PRAWA PODATKOWEGO DORADCA PODATKOWY dr AGATA BŁASZCZYK2. SYNERGIA
Katowice
2220526550 1) RADCA PRAWNY Jolanta Charchuła 2) Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jolanta Charchuła
Mysłowice
2220573408 1. Fryzjerstwo Damsko-Męskie Marzena Nowak 2. AUTOMATIC SYSTEM MARZENA NOWAK
Mysłowice
2220662655 1) DERADEES Tomasz Dera
Mysłowice
2220736738 1.Usługi Ogólnobudowlane Łukasz Szymański 2."Jelit" Łukasz Szymański
Mysłowice
2220766751 1. "CLEAR ALIGNER STUDIO" S.C. 2. JACEK BUCKI
Rataje
2220796048 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "IDEA" KRYSTIAN WOLNIK 2. exprestynk Krystian Wolnik
Mysłowice
2530325900 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM
Oleszno
4970051425 1.P.P.H.U. "CUPER", 2.SUPER TOYS ANNA PTAK
Stare Drzewce
4990152655 1) MAVERICK AVIATION; 2) F.U.H. ARK-BUD Arkadiusz Jusiel
Bolesławice
4990166812 1) PROFIL S.C. IZABELA FIL-KRÓL, MATEUSZ FIL. 2) DROMAT MATEUSZ FIL
Koszalin
4990396357 1) BARTŁOMIEJ SUCHORSKI
Sianów
4990406647 1. FORTER MARCIN WIĘCEK 2. KONCEPT MARCIN WIĘCEK
Kobylnica
4990613429 1.FERRO HOUSE JOANNA SOKALSKA, 2.FERRO HOUSE JOANNA SOKALSKA, PAWEŁ MAĆKOWIAK Spółka Cywilna
Mścice
5040028734 1. EXOTICO MARTA TOMASZ-BASZANOWSKA 2. Magiczne Fotografie
Kościerzyna
5060036352 1/TOMASZ WOJEWODA usługi informatyczne, 2/ TOMASZ WOJEWODA wspólnik spółki cywilnej LazyStore
Warszawa
5130014977 1. ŻANETA ŚCIGAŁA KANCELARIA RADCY PRAWNEGO; 2. NCH ŻANETA ŚCIGAŁA
Warszawa
5130039598 1. KAROLINA BUKOWCZAN CENTRUM WYMIANY I OCHRONY INFORMACJI "KAMARO" 2. KAROLINA BUKOWCZAN WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ BRZOZOWY GAJ
Kraków
5170011666 1. ,, GELD " CENTRUM USŁUG INFORMATYCZNO- FINANSOWYCH Jacek Nieroda 2. BIKESQUARE Centrum Rowerowe Jacek Nieroda
Sokołów Małopolski

Znalezionych: 3288, strona 3 z 66
< Poprzednia  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  Następna >